Destek +90 532 374 97 10 - info@dosaerisim.com

Hakkımızda

Misyonumuz Şirketimizin temel değerlerinden olan güven, dürüstlük, şeffaflık, sosyal sorumluluk ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, yaptığımız işin sorumluluğunun bilinciyle, güçlü bilgi birikimimizi ileri teknoloji ve üstün kaliteyle birleştirerek, ürün ve hizmetimizle oluşturduğumuz marka imajımızı ulusal ve uluslar arası alanda bir adım ileri götürmektir. Vizyonumuz En yeni teknoloji, ürün ve hizmet sunumu ile sürekli gelişmeyi, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla sektörüne devam etmektedir. Bayisi olduğumuz yenilikçi ürünler ile en kaliteli erişim ve tedavi çözümlerini sunmak, ürünlerimizi kullanan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek ve firmamız için sürdürülebilir büyümeyi sağlamak önceliğimizdir. Hizmetlerimiz Bayisi olduğumuz yenilikçi ürünler ile en kaliteli erişim ve tedavi çözümlerini müşterilerimize sunarak, ürünlerimizi kullanan hastaların yaşam kalitesini iyileştiriyoruz. Hizmet Politikamız Tüm müşterilerimize en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Talep ve önerileri her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde tüm müşterilerimize kesin çözüm üretebilme kabiliyetine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Konusunda uzman ekibimiz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bayilik Yenilikçi bakış açımızı, bilgimizi, tecrübemizi ve değerlerimizi paylaşarak, sizlerle birlikte büyümek istiyoruz.Hizmet verdiğiniz bölgede fark yaratmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Dosa Erişim Marka Tescil Belgesi
Dosa Erişim Marka Tescil Belgesi
DS Design Laser Cutting Marka Tescil Belgesi
DS Design Laser Cutting Marka Tescil Belgesi
Optimaline Marka Tescil Belgesi
Optimaline Marka Tescil Belgesi
Elithia Marka Tescil Belgesi
Elithia Marka Tescil Belgesi
Elithia Marka Tescil Belgesi
Elithia Marka Tescil Belgesi
TCESİS Yeterlilik Belgesi
TCESİS Yeterlilik Belgesi
Uygunluk Sertifikası
Uygunluk Sertifikası
ISO 9001 : 2015
ISO 9001 : 2015

Dosyalar

TSE TS ISO 7176-28
Lityum İyon Batarya - MSDS Raporu
Li-ion Battery - Material Safety Data Sheet
Elithia Elt-11 Merdiven Tırmanıcı Risk Analiz Raporu
DOSA ERİŞİM MEDİKAL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Altınşehir Mah. Meriç Sk. Dış Kapı No:1B Ümraniye / İstanbul Destek: +90 532 374 97 10 E-posta: info@dosaerisim.com Web: www.dosaerisim.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın